Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej domu restauracyjnego   "Trattoria Malinowy Anioł" wyróżnioną 1 miejscem w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski w 2014 roku.

NOWOŚĆ !!!  Profesjonalna aplikacja na smartfon ,pozwala na bieżąco korzystać z rabatów i programów lojalnościowych dostępnych tylko z tą aplikacją . Kliknij w baner

Malinowy Anioł
Powered by Conduit MobileW podkrakowskich Zielonkach 10 minut od Ikea przy drodze do Ojcowskiego Parku Narodowego , powstało miejsce stworzone przez pasjonatów kuchni , którzy swoje wieloletnie doświadczenie w gastronomii , przełożyli na stworzenie rodzinnej, domowej restauracji .  Restauracja uzyskała certyfikat "Miejsce przyjazne maluchom" który objety jest patronatem Prezydenta miasta Krakowa i Marszałka województwa Małopolskiego.
Potrawy jakie Państwu proponujemy sa połączeniem najlepszych walorów kuchni śródziemnomorskiej i Polskiej. Nie jesteśmy ortodoksyjnie włoską restauarcją i nie powielamy bezmyślnie oklepanych standardów a większość potraw przygotowujemy w piecu opalanym drewnem .

Wirtualny spacer po restauracji .Zapraszamy na nasz profil Facebook/Malinowy Anioł gdzie znajdziecie aktualne wydarzenia i wiele ciekawostek dotyczących naszego lokalu

Pozdrawiamy :)

W naszych progach gościliśmy jedynego kucharza Jana Pawła 2 w Polsce ,Giancarlo Russo który przeszkolił naszych Szefów kuchni oraz gotował dla Państwa kolację Ciao Bella .  Było wspaniale :)